Güçlenen Kürtçü Mafya ve PKK

Ülkemizin büyükşehirlerinin tamamı Kürtçü mafyanın kontrolü altındadır. AKP’nin iktidara gelmesiyle ,Türk mafyası AKP içindeki Kürtçü kesim tarafından tasfiye edilerek, büyük şehir ve turizm kentleri PKK-BDP destekli Kürtçü mafyaya teslim edildi.
Türkiye’nin Batı illerinde,Ege, Akdeniz, Marmara bölgelerinde ticaret tamamen, Etnik Kürt Mafyasının kontrolündedir.

Turizm bölgeleri sahil kentleri PKK destekli Kürt Mafyasının elindedir. Türklerin elinden İş yerleri zorla bu mafya tarafından alınmaktadır. İstanbul gibi büyük şehirlerin gayrı meşru dünyası, ( uyuşturucu, beyaz kadın ticareti, hırsızlık,kapkaç, kalpazanlık) PKK ve BDP destekli Kürtçü mafyanın ellindedir.
İstanbul'un eğlence mekanları ve Beyoğlu-İstiklal caddesi bu etnik mafyanın elindedir. Beyoğlu'nda ,Taksimde Sokaklarda,Mısır, Su, Pilav satan hep bu mafyanın elemanlarıdır. Buralarda Türklere hayat hakkı tanınmamaktadır.

 

İzmir, İstanbul,Mersin, Adana Vb ,birçok liman'da Kürt mafyasının kontrolündedir, limanlarda: boşaltama, yükleme işleri Kürt mafyası tarafından yapılmaktadır.
Ülkemizde para ve sermaye el değiştirip,,Sermaye tamamen Kürtçülerin kontrolüne geçmektedir.Uyuşturucu baronlarının bir çoğunun G.Doğu kökenli olması şaşırtıcı değildir.Uyuşturucu paralarını aklamak için Otelcilik, eğlence dünyası, kumarhane işine girmişlerdir.
Aslında sermayenin el değiştirip Kürtçülerin elline geçmesiyle Kuzey Irakta kurulan Kukla Kürt devletinin yaşaması için bir Kürt burjuvazisi oluşturuluyor. İstanbul sokakları adeta Kürt Mafyasının kontrolüne girmiştir. İstanbul’un birçok yeri Otopark mafyası, kapkaç mafyası, pazarcı mafyası, otogar mafyası, hal mafyası, Tahtakale, Polonya Pazarı, Eminönü bölücü Kürtlerin elindedir. Kürt mafyasının siyasetle iç içe giren ilişkisi ise çok daha korkunç izler taşır.

Kürtçü mafya,aslında PKK’nın mali kaynağıdır. Bu mafya gücü ile Kürt işadamları denetime alınmıştır. bunda Kürt işadamlarının çok büyük bir çıkarı vardır. Çünkü bu sayede çok ucuza sömürecekleri Kürt işçileri istihdam edebilmişlerdir. Böylelikle Kürt işadamları büyük sermaye birikimi yapmışlardır.
ülkemiz de PKK’nın etkisizleştirilmesi sokaklardan Kürtçü mafyanın temizlenmesine ve bağlıdır. Çünkü PKK’nın finans kaynağı Kürtçü mafyadır.

Yorumlar

  • Hiç yorum yok
Yorum yazma izniniz yok

© Ulm Ülkü Ocağı | LOKKKUM 2012